Nasza strona nie pobiera informacji na temat danych osobowych, ani nie używa plików cookies.
Zamieszczone reklamy, foldery, cenniki, program dostaw nie stanowią oferty w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.
OFERTA
szukaj na naszej stronie

Aktualności w AGRU-FRANK Polska

VIII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS

22-23 kwietnia 2015, Kielce

Po raz kolejny wzięliśmy udział w ósmej już edycji Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, która była wyjątkową okazją do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej oraz do zapoznania się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz uczestniczenia w wydarzeniach towarzyszących wystawie.

VII Międzynarodowe Targi Przemysłu Chemicznego EXPOCHEM 2014

17-18 września 2014, Warszawa

Tegoroczne Targi przemysłu chemicznego EXPOCHEM 2014 odbyły się wraz z Międzynarodową Konferencją i Wystawą NAFTA i GAZ 2014. Był to wynik ścisłej koordynacji działań branży chemicznej oraz przemysłu naftowego i gazownictwa, mający na celu jak najdalej idące zbliżenie chemii z sektorem nafty i gazu, jako strategicznie ważnym partnerem dla przemysłu chemicznego.

RENEXPO® Poland - III Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej

16-17 października 2013, Warszawa

W dniach 16 - 17 października 2013 odbyły się jedne z największych targów energii odnawialnej w Polsce.

Statystyki RENEXPO Poland 2013:

*135 wystawców - 40 % zagranicznych firm, pochodzących z 13 krajów

*3.850 odwiedzających

*ponad 1.000 uczestników konferencji

*100 uczestników rozdania Pucharów RENEXPO® Poland

*około 100 rozmów w ramach spotkań kooperacyjnych

XXI Edycja WOD-KAN 2013 - Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji

7-9 maja 2013 r., Bydgoszcz

W dniach 7-9 maja 2013 r. ponownie uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach WOD-KAN.

Wystawa zgromadziła w tym roku 365 Wystawców z Polski , Europy – Wielka Brytania, Francja, Czechy, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Litwa –a nawet z Azji – Japonia. 60 Wystawców gościło udział w bydgoskich Targach po raz pierwszy. Zaprezentowano rekordową ilość nowych produktów i rozwiązań. Odbywały się spotkania i konferencje w tym organizowana przez IGWP „Zarządzanie energią – efektywność energetyczna w przedsiębiorstwach wodociągowo-kanalizacyjnych”. Temat wywołała konieczność oszczędzania energii w celu obniżenia kosztów przedsiębiorstw – z jednej strony i spełnienia wymogów unijnych dotyczących ograniczenia emisji CO2 do atmosfery – z drugiej.

VI Międzynarodowe Targi Przemysłu Chemicznego EXPOCHEM 2013

28.luty - 1.marca 2013 r., Katowice

W dniach 28.02-01.03.2013 kolejny raz wystawiliśmy się na targach EXPOCHEM organizowanych w katowickim Spodku.

EXPOCHEM to targi i konferencje skierowane do szeroko rozumianego grona przedsiębiorców, inwestorów i kooperantów przemysłu chemicznego. Złożona sytuacja gospodarcza w Unii Europejskiej i potrzeba dalszego dynamicznego rozwoju przemysłu chemicznego w Polsce wymaga integracji tej branży.

XX Edycja WOD-KAN 2012 - Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji

22-24 maja 2012 r., Bydgoszcz

W dniach 22-24 maja br. kolejny raz wystawialiśmy się na targach WOD-KAN, które są nie tylko miejscem prezentowania najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, technologicznych, urządzeń, usług, ale są także platformą wymiany doświadczeń, poglądów, twórczych dyskusji. Targi adresowane są do wysokiej klasy specjalistów i to zarówno ze strony Wystawców, jak i osób zainteresowanych prezentowanymi nowościami. To niewątpliwie największa w kraju i jedna z większych w Europie imprez wystawienniczych branży wodociągowo-kanalizacyjnej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z eventu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z eventu

XVIII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA

8-11 maja 2012 r., Kielce

W dniach 8-11 maja br. odbyły się XVIII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA.

AUTOSTRADA-POLSKA to firmy z całego świata, reprezentanci największych światowych marek i koncernów związanych z branżą budownictwa drogowego, kilkaset ton sprzętu i ponad 20.000 zwiedzających.

Zakres branżowy targów jest bardzo szeroki – wystawcy prezentują sprzęt i materiały do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych; oznakowanie; rozwiązania dla infrastruktury transportu drogowego, kolejowego, lotniczego, wodnego.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze rozwiązania drogowych płotków ochronnych dla płazów.

Serdecznie dziekujemy za odwiedzenie naszego stoiska.IV Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER

8-10 maja 2012 r., Poznań

W dniach 8-10 maja 2012 r. wystawiliśmy się na Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej GREENPOWER.

GREENPOWER to najbardziej kompleksowa prezentacja oferty firm branży odnawialnych źródeł energii w kraju. W 2011 r. podczas tych targów, organizowanych we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Energii Odnawialnej firmy z Austrii, Chin, Czech, Holandii, Niemiec, Polski i Włoch przedstawiły najnowsze rozwiązania z zakresu wykorzystania OZE. Z ekspozycja zapoznało się około 10.500 osób. Łącznie w ramach majowego bloku targów energetycznych swoją ofertę prezentowało około 300 firm z kilkunastu krajów.

V Międzynarodowe Targi Przemysłu Chemicznego EXPOCHEM 2012

29.luty - 1.marca 2012 r., Katowice

W dniach 29 luty - 1 marca br. uczestniczyliśmy w V Międzynarodowych Targach Przemysłu Chemicznego EXPOCHEM 2012, które odbyły się w katowickim Spodku.

Obowiązkowo zaprezentowały się tam niemal wszystkie firmy z branży chemicznej. Na swoim stoisku zaprezentowaliśmy pełną ofertę produktów, która cieszyła się wysokim zainteresowaniem.

Nastroje wśród wystawców EXPOCHEM 2012 były pozytywne, a ci, którzy mieli okazje prezentować swoje oferty także rok wcześniej, twierdzili, że targi spełniły ich oczekiwania nie gorzej niż w ubiegłych latach. Podobnego zdania byli pytani przez nas odwiedzający - impreza była dobrze zorganizowana i na pewno warta odwiedzenia przez wszystkich.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za odwiedzenie naszego stoiska.

IV Konferencja Naukowo-Techniczna „Remonty i utrzymanie ruchu w energetyce”

28-29 listopada 2011 r., Licheń

W dniach 28-29 listopada 2011 r. odbyła się konferencja naukowo-techniczna „Remonty i utrzymanie ruchu w energetyce”. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele elektrowni, elektrowni przemysłowych, elektrociepłowni, ciepłowni: dyrektorzy ds. technicznych i inwestycyjnych, główni specjaliści z zakresu utrzymania ruchu, główni mechanicy, energetycy, kadra zarządzająco-techniczna oraz specjaliści biur projektowych.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLEKO

22 – 25 listopada 2011 r., Poznań

W dniach 22-25 listopada 2011 r. odbyły się w Poznaniu targi POLEKO. Tematem przewodnim 23. edycji targów POLEKO, wskazanym przez Ministra Środowiska było "Resource efficiency - efektywne wykorzystywanie zasobów". W ramach targów, podobnie jak w roku ubiegłym, funkcjonowały cztery salony: Salon Czystej Energii, Salon Recyklingu, Salon Aparatury Kontrolno-Pomiarowej oraz Salon Nauki dla Środowiska.

Ekspozycji wystawienniczej towarzyszył bogaty program wydarzeń. POLEKO to nie tylko targi produktów czy eko-rozwiązań, ale również - targi wiedzy i wymiany doświadczeń. Podczas czterech listopadowych dni odbyło się również kilkadziesiąt konferencji, seminariów i forów branżowych.III Konferencja Naukowo-Techniczna „Przemysł Kosmetyczny 2011”
i VII Konferencja Naukowo-Techniczna „Przemysł Farmaceutyczny 2011”

22-24 listopada 2011 r., Rawa Mazowiecka

Tematem konferencji było m.in. bezpieczeństwo produkcji, kontrola jakości, maszyny i urządzenia w nowoczesnym zakładzie kosmetycznym oraz w przemyśle farmaceutycznym, pakowanie, znakowanie oraz logistyka, aspekty regulacji prawnych w przemyśle kosmetycznym.

W konferencjach wzięli udział przedstawiciele zakładów kosmetycznych i farmaceutycznych: dyrektorzy ds. technicznych i inwestycyjnych, główni specjaliści z zakresu produkcji i technologii, automatyki, działów logistyki i zaopatrzenia, kontroli jakości.

XIV Sympozjum Naukowo-Techniczne WOD-KAN-EKO 2011

8-9 listopada 2011 r., Kraków

W dniach 8-9 listopada 2011 r. odbyło się sympozjum naukowo-techniczne WOD-KAN-EKO 2011, którego gospodarzem było Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Krakowie. WOD-KAN-EKO już na stałe wpisało się w kalendarz imprez branżowych poświęconych gospodarce wodno-ściekowej. Corocznie gromadzi przedstawicieli przedsiębiorstw wodociągowych, oczyszczalni ścieków, biur projektowych, laboratoriów, inwestorów i wykonawców zainteresowanych wdrażaniem w swoich zakładach nowych technologii i urządzeń, a także firm współpracujących z branżą.

V Konferencja Naukowo-Techniczna "Woda i ścieki w przemyśle"

28-29 września 2011 r., Ciechocinek

28-29 września 2011 w Ciechocinku odbyła się konferencja, w której udział specjaliści z zakresu gospodarki wodno-ściekowej odpowiedzialni za jakość wody, ochronę środowiska, a także pracownicy zakładów chemicznych, rafinerii, petrochemii, elektrowni zawodowych i przemysłowych, elektrociepłowni oraz ciepłowni komunalnych i przemysłowych oraz koksowni.

Tematyka konferencji objęła zarówno aspekty teoretyczne, jak i analizę konkretnych rozwiązań technologicznych w gospodarce wodno-ściekowej. Spotkanie stworzyło doskonałe warunki do wymiany doświadczeń, informacji pomiędzy partnerami z branży oraz dało możliwość zapoznania się z nowościami rynkowymi na stoiskach wystawowych poszczególnych firm.

IX Międzynarodowa Konferencja NAFTA i GAZ 2011

12-22 września 2011 r., Warszawa

W dniach 21-22 września 2011 odbyła się w Warszawie międzynarodowa konferencja „Nafta i Gaz”. Była to niecodzienna okazja do pozyskania ciekawych informacji dotyczących eksploatacji złóż gazu łupkowego w Polsce, jak również do naszej prezentacji w gronie opiniotwórców.

Poniżej zapraszamy do lektury artykułu:

V Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna pod tytułem
"Ochrona środowiska i estetyka a rozwój infrastruktury drogowej"

7-9 września 2011 r., Zamość

W dniach 7-9 września 2011 odbyła się konferencja, której celem było zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań oraz dyskusja z uwzględnieniem dotychczasowych doświadczeń w gronie drogowców, ekologów, urbanistów, naukowców i praktyków, jak również wypracowanie najlepszych kierunków w zakresie kształtowania sieci drogowej z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Targi WOD-KAN

24-26 maja 2011 r., Bydgoszcz

W dniach 24-26 maja 2011 r. odbyła się XIX edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2011 w Bydgoszczy.

Targi WOD-KAN to miejsce w którym spotykają się wszelkie aspekty działań wodno-kanalizacyjnych. Od najnowszych prototypowych projektów, po dobrze znane sprawdzone rozwiązania, wszystko w najlepszym wydaniu. Tu spotyka się teraźniejszość i przyszłość. Ścierają się idee i praktyczne rozwiązania. W wystawie wzieło udział ponad 400 dostawców.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z eventu

VII OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA "Nowe urządzenia, materiały i technologie w wodociągach i kanalizacji"

12-14 kwietnia 2011 r., Kielce-Cedzyna

W dniach 12-14 kwietnia 2011 r. odbyła się konferencja pod tytułem "Nowe urządzenia, materiały i technologie w wodociągach i kanalizacji", na której omówiono problemy związane z eksploatacją systemów wodociągowych i kanalizacyjnych - zewnętrznych i wewnętrznych. Tematyką konferencji były również nowoczesne oraz tradycyjne systemy sieciowe i instalacyjne oraz rozwiązania materiałowo-konstrukcyjne rur, budowli, itp. w sieciach i instalacjach wodociągowych oraz kanalizacyjnych.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Konferencja „Projektowanie oraz budowa sieci i przyłączy wodociągowo-kanalizacyjnych”

6-7 kwietnia 2011 r., Rosnówek k. Poznania

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

W konferencji wzięli udział reprezentanci przedsiębiorstw i zakładów wod-kan, gospodarki komunalnej, projektanci, producenci materiałów, uzbrojenia do budowy oraz renowacji sieci i przyłączy. Pierwszy dzień konferencji poświęcony został tematyce sieci i przyłączy wodociągowych. Drugi dzień konferencji poświęcony został sieciom i przyłączom kanalizacyjnym.