Nasza strona nie pobiera informacji na temat danych osobowych, ani nie używa plików cookies.
Zamieszczone reklamy, foldery, cenniki, program dostaw nie stanowią oferty w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.
OFERTA
szukaj na naszej stronie

Armatura z tworzyw sztucznych – produkt godny uwagi!

armatura z tworzyw sztucznych

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą. To co nas wyróżnia w branży to na pewno spore, bo ponad pięćdziesiąt letnie doświadczenie. W tym czasie zdobyliśmy wiele wiedzy i umiejętności, które pozwoliły nam doskonalić cały czas przedkładane Państwu produktu. Naszą specjalizacją jest produkcja i dystrybucja wysokowartościowych elementów instalacyjnych i półproduktów z tworzyw sztucznych, z czego naszym koronnym produktem na pewno jest armatura z tworzyw sztucznych, której to poświęcimy w tym miejscu nieco więcej uwagi. Wracając do naszego wieloletniego doświadczenia, które zdobyliśmy w licznych zakładach produkcyjnych chcemy podkreślić naszą wszechstronną możliwość pozyskiwania nowych rozwiązań i koncepcji poprzez udział w realizacji największych światowych projektów infrastrukturalnych. To na ich kanwie dzisiaj możemy w Państwa ręce oddawać zarówno nowatorskie, jak i opatentowane technologie. To dzięki nam mogą Państwo być pewni, że wszystko jest pod kontrolą, wszystko jest bezpieczne i wysokiej jakości. Zapraszamy do skorzystania z oferty, zapraszamy do zapoznania się z nią w pełni – bo naprawdę warto.

Armatura przemysłowa, której to zakres w ramach naszej oferty chcemy Państwu przybliżyć w ramach tego tekstu to dla nas szerokie pojęcie, w skład którego wchodzą takie elementy jak: zawory kulowe, przepustnice, zawory membranowe, zasuwa klinowa, zawory zwrotne, rotametry, zawory do regulacji ciśnienia, zawory do regulacji przepływu oraz zawory specjalne. Postaramy się w tym miejscu przybliżyć nieco bardziej naszą ofertę charakteryzując wybrane jej elementy w kilku zdaniach. Wszystko po to, by przekonali się Państwo, że armatura z tworzyw sztucznych to nasz konik i znamy się na niej najlepiej.

 • Zawory kulowe
 • To zdecydowanie najpopularniejszy typ armatury. Mogą je Państwo z łatwością wykorzystać w technice basenowej, galwanizerniach, przemyśle chemicznym czy też systemach uzdatniania wody. Wśród ich licznych zalet na pewno do jednych z najważniejszych należy możliwość przyłączenia napędów elektrycznych i pneumatycznych. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

 • Przepustnice
 • Ten produkt z tworzywa sztucznego to przede wszystkim opcja antykorozyjna o niskiej wadze. Idealnie sprawdzają się w procesach uzdatniania wody, ale także znajdują swoje zastosowanie w przemyśle chemicznym,= czy instalacjach oczyszczania spalin. Do wyboru Państwa pozostawiamy to czy zakupione przepustnice mają mieć napęd pneumatyczny czy też elektryczny.

 • Zawory membranowe
 • Jeśli potrzebują czegoś Państwo do regulowania oraz zamykania przepływu cieczy – one sprawdzą się idealnie! Są niezastąpionym produktem przede wszystkim w przemyśle chemicznym. I tutaj możemy Państwu zaproponować zarówno pneumatyczne, jak i elektryczne napędy.

  To tylko mały procent tego, co możemy Państwu zaproponować w ramach naszej szerokiej oferty. Mało tego nawet sama armatura z tworzyw sztucznych jest jedynie częścią tego, co przygotowaliśmy dla Państwa. Po więcej – zapraszamy na stronę internetową. A w razie jakichkolwiek pytań tudzież wątpliwości – zapraszamy do kontaktu.

  Zapraszamy do współpracy
  AGRU-FRANK team