Nasza strona nie pobiera informacji na temat danych osobowych, ani nie używa plików cookies.
Zamieszczone reklamy, foldery, cenniki, program dostaw nie stanowią oferty w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.
OFERTA
szukaj na naszej stronie

Inżynieria budowlana

Grupa produktów pod nazwą „Inżynieria budowlana” obejmuje systemy rurociągów do instalacji sanitarnych AGRUSAN oraz do instalacji ze sprężonym powietrzem AGRUAIR.

Oba systemy posiadają świadectwa kontroli jakości wg ISO 9001:2000.

Systemy rurociągów do instalacji sanitarnych

System rurociągów do instalacji sanitarnych AGRUSAN z PPR gwarantuje długi okres użytkowania, zmniejszenie hałasu przepływu cieczy oraz zapobiega tworzeniu się złogów w rurach. Stosuje się je w rurociągach do zaopatrzenia w wodę zimną i ciepłą, w instalacjach grzewczych i rurociągach doprowadzających wodę do płuczek i czyszczalni.

W ofercie mamy rury w kolorze czerwonym oraz kształtki polifuzyjne w średnicach od 20 mm do 110 mm, jak również adaptery z gwintem lub bez.

Systemy rurociągów do instalacji ze sprężonym powietrzem

Systemy rurociągów do instalacji ze sprężonym powietrzem AGRUAIR obejmują swoją ofertą rury, kształtki, zawory oraz akcesoria montażowe. Wszystkie produkty wykonane są z wysokowartościowego i odpornego na korozję PE 100. Systemy AGRUAIR umożliwiają instalacje rurociągów ze sprężonym powietrzem w budynkach i halach przemysłowych.

Oferta AGRUAIR obejmuje rury w kolorze niebieskim oraz kształtki polifuzyjne w średnicach od 20 mm do 110 mm, kształtki gwintowane, zawory oraz akcesoria montażowe.