Nasza strona nie pobiera informacji na temat danych osobowych, ani nie używa plików cookies.
Zamieszczone reklamy, foldery, cenniki, program dostaw nie stanowią oferty w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.
OFERTA
szukaj na naszej stronie

Kształtki z tworzyw sztucznych – nasza specjalizacja

kształtki z tworzyw sztucznych

To oferta dla Klientów którzy wiedzą, czego chcą i mają świadomość, że jeśli chodzi o wysokiej jakości produkty lata doświadczeń i praktyczna wiedza są niezastąpione. Tak samo niezastąpieni jesteśmy my, nasze kształtki z tworzyw sztucznych oraz wiele innych produktów, które chcemy zaprezentować w ramach naszej szerokiej oferty. Zanim jednak przejdziemy do samych produktów, parę słów na temat nas i naszej działalności.

Parę słów o nas.

Jako firma możemy się przede wszystkim pochwalić długoletnią tradycją – już od ponad pięćdziesięciu lat specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji wysokowartościowych elementów instalacyjnych, jak również półproduktów z tworzyw sztucznych. Kwestia produkcji tego rodzaju opcji nie ma właściwie dla nas tajemnic, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że w wasze ręce oddajemy tylko i wyłącznie najlepszej jakości efekty końcowe naszej pracy, wykonanej przez szereg, wykwalifikowanych w tym fachu specjalistów. Wracając do naszego wieloletniego doświadczenia warto wspomnieć, gdzie dokładnie nam udało się je zdobyć. Stało się tak poprzez czynny udział w realizacjach wykonywanych w ramach różnorodnych zakładów produkcyjnych. Możemy też pochwalić się udziałem w projektach o zakresie światowym. To wszystko sprawiło, że dzisiaj możemy Państwu dostarczać nowatorskie i opatentowane technologie równocześnie mogąc się pochwalić ugruntowaną pozycją na świecie w tym temacie.

Oprócz wyżej wspomnianych produktów, jakimi są kształtki z tworzyw sztucznych, w ramach naszej bogatej oferty, możemy Państwu zaproponować m.in.:

  • wysokiej jakości rurociągi do wody i gazu z polietylenu,
  • uszczelki do połączeń kołnierzowych o odporności zasługującej na uwagę,
  • niezbędne w wielu branżach instalacje wysokiej czystości,
  • zabezpieczenia konstrukcji betonowych i zbiorników, takie jak płyty ochronne do betonu,
  • wykładanie zbiorników wody pitnej czy też druty spawalnicze;
  • użyteczne w technologii ochrony środowiska produkty typu: rury drenażowe, folie
  • uszczelniajace i tunelowe, membrany dachowe, folie do basenów rekreacyjnych.

Zapraszamy do współpracy
AGRU-FRANK team