Nasza strona nie pobiera informacji na temat danych osobowych, ani nie używa plików cookies.
Zamieszczone reklamy, foldery, cenniki, program dostaw nie stanowią oferty w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.
OFERTA
szukaj na naszej stronie

Rurociągi przemysłowe – dlaczego te od nas?

rurociągi przemysłowe

Czy szukają Państwo sprawdzonej firmy produkującej rurociągi przemysłowe i innego tego rodzaju produkty i półprodukty? Jeśli tak, to właśnie w tym momencie trafili państwo na firmę, która idealnie sprawdzi się w tej kwestii. Dlaczego właśnie nam warto zaufać? Czym wyróżniamy się na tle konkurencji? Co takiego sprawia, że nasze produkty i usługi są duże lepsze niż te innych firm? Już wyjaśniamy! Po przeczytaniu poniższego tekstu, będą wiedzieć Państwo o nas wszystko, co najważniejsze – zapraszamy do lektury.

Historia naszej firmy zaczęła się już bardzo dawno, bo ponad pół wieku temu. Od tamtego czasu każdego dnia kształcimy się i doskonalimy w produkcji i dystrybucji wysokowartościowych elementów. Mówimy tutaj zarówno o elementach instalacyjnych, jak i półproduktach. Można powiedzieć, że jeśli chodzi o plejadę tworzyw sztucznych to właściwie nie mają one przed nami tajemnic. Co więcej, nasze wieloletnie doświadczenie które uzyskaliśmy poprzez udział w licznych zakładach produkcyjnych owocuje tym, że dzisiaj możemy w Państwa ręce przekazywać wszystko to, co najlepsze. Możemy się pochwalić udziałem w realizacji największych projektów o zasięgu światowym w ramach zadań infrastrukturalnych. A dzisiaj jesteśmy tutaj dla Państwa, dla każdego klienta, po to, by poznane przez nas wszelkie nowatorskie i opatentowane technologie wykorzystać w jak najlepszy sposób. I udaje nam się to znakomicie, czego najlepszym dowodem jest nasza dystrybucja dzięki której jesteśmy już w ponad osiemdziesięciu krajach na całym świecie. Teraz proszę zagłębić się w co nieco szczegółów na temat samej naszej oferty – zapraszamy!

Dzisiaj chcemy się skupić na ofercie związanej z rurociągami. W naszej ofercie przedkładamy Państwu takie rurociągi, jak:

 • Rurociągi do wody, gazu i kanalizacji z polietylenu
 • Rurociągi z polietylenu i polipropylenu
 • Rurociągi z tworzyw samogasnących i odprowadzających ładunki elektryczne
 • Rurociągi z PVDF i ECTFE

Dlaczego warto rurociągi przemysłowe zamówić właśnie u nas? Już wyjaśniamy!

 • Charakteryzują się wysoką odpornością na ciśnienia, temperaturę.
 • Można je z powodzeniem wykorzystać w takich branżach, jak chemiczna, rafineryjna czy do zastosowania jako opcja do wykładania zbiorników.
 • Nasza oferta jest bardzo szeroka, dlatego daje to pewność, że każdy znajdzie w niej rurociągi na miarę swoich indywidualnych potrzeb.
 • Nasze rurociągi przemysłowe odpowiadają na wiele specyficznych wymagań, o czym można się przekonać już po ich pierwszym użyciu.
 • Oferują one bez względu na zastosowanie trwałe i bezpieczne rozwiązanie.
 • Są wykonane zawsze z najlepszej jakości materiałów.
 • Materiały pozyskujemy tylko i wyłącznie u sprawdzonych i zaufanych producentów.
 • Są proste w instalacji i naprawdę wygodne w użyciu.
 • A jeśli chcą Państwo więcej szczegółów, jeśli w trakcie czytania tekstów pojawiły się w Państwa głowach jakieś pytania, niejasności tudzież wątpliwości – proszę nie zostawiać ich dla siebie. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy jak najszybciej i jak najdokładniej na wszelkie Państwa pytania.

  Zapraszamy do współpracy
  AGRU-FRANK team