Nasza strona nie pobiera informacji na temat danych osobowych, ani nie używa plików cookies.
Zamieszczone reklamy, foldery, cenniki, program dostaw nie stanowią oferty w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.
OFERTA
szukaj na naszej stronie

Geowłókniny

Uszczelnienia

Maty bentonitowe

Maty bentonitowe mają zastosowanie jako uszczelnienie w konstrukcjach zbiorników wodnych w gruntach przepuszczalnych oraz wysypisk odpadów dla ochrony gruntu. Stanowią ochronę gruntów przed infiltracją niepożądanych substancji na obszarach ich składowania. Ich działanie polega na stworzenie bariery nieprzepuszczalnej dla płynów i gazów.

Maty bentonitowe mają postać kompozytu (bentonit sodowy ujęty jest od spodu warstwą geowłókniny, od góry - geotkaniny). Bentonit sodowy posiada własność pęcznienia (zwiększania swojej objętości) przy styku z wodą nawet kilkukrotnie, dzięki czemu tworzy barierę o bardzo wysokiej hydroizolacyjności.

Płyty

W celu ochrony korzeni drzew na obszarze miast lub przy budowie kanałów oferujemy zarówno płyty PE 80 o grubości 3-20 mm w rozmiarach 2 x 1 m, 3 x 1,5 m lub 4 x 2 m, jak i płyty chroniące korzenie drzew (FWP) w grubościach 5, 10 i 15 mm w standardowych rozmiarach 1,5 x 1 m oraz 3 x 1,5 m z granulatu PE pochodzącego z recyklingu.

Do budowy zbiorników proponujemy płyty z PE 80, PE 100 lub PP o grubościach 2-40 mm (wiecej informacji znajdą Państwo na naszej stronie: Półprodukty/Płyty)

Maty do ochrony budowli

Maty do ochrony budowli tworzą warstwę ochronną dla ścian oraz sufitów garaży podziemnych. Standardowe grubości to 4-10 mm. Maty dostarczane są zarówno w płytach jak i w rolkach. Dzięki grubości i elastyczności granulatu pochodzącego z recyklingu maty do ochrony budowli charakteryzują się wyjątkową trwałością oraz wytrzymałością na rozrywanie.