Nasza strona nie pobiera informacji na temat danych osobowych, ani nie używa plików cookies.
Zamieszczone reklamy, foldery, cenniki, program dostaw nie stanowią oferty w rozumieniu art. 71 kodeksu cywilnego.
OFERTA
szukaj na naszej stronie

Zawory tworzywowe- po prostu doskonałe!

zawory tworzywowe

Czy szukają Państwo zaworów tworzywowych z prawdziwego zdarzenia? Zależy Państwu na tym, by były to produkty sprawdzonej jakości, od renomowanych producentów... A my jesteśmy jednym z najlepszych! Zawsze z Państwem od projektowania po samo wykonawstwo – dbamy o to, by każdy z produktów czy to zawory tworzywowe czy inne opcje były po prostu – doskonałe!

Nie jest to takie trudne do osiągnięcia, z tego względu, że działamy już w tej branży od dawien, dawna, a właściwie od kilkudziesięciu lat. Ta praktyka, tradycja, a równocześnie nowoczesne podejście do produkcji i wykonawstwa sprawiają, że w efekcie dostarczamy swoim Klientom tylko i wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości produkty. Nic dziwnego, jeśli powiemy też Państwu, że naszą wiedzę i doświadczenie zbieraliśmy między innymi w realizacji największych światowych projektów infrastrukturalnych. Te nowatorskie i opatentowane technologie, które wykorzystujemy cieszą się poprzez naszą wielką sieć dystrybucji popularnością na całym świecie. Dzisiaj także i Państwo mogą dołączyć do grona naszych zadowolonych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Kilka zdań na jej temat drodzy Państwo znajdziecie poniżej.

Wśród szerokiej oferty naszych zaworów, wyróżniamy takie jak:

  • Zawory kulowe
  • Zawory membranowe
  • Zawory zwrotne
  • Zawory do regulacji ciśnienia
  • Zawory do regulacji przepływu
  • Zawory specjalne

Zatem widać, że nasza propozycja jest niezwykle szeroka, a więc bez względu na to jakie zawory tworzywowe są akurat Państwu potrzebne – u nas je znajdziecie. Jeśli potrzebujecie czegoś do zastosowania w technice basenowej, galwanizerniach, przemyśle chemicznym bądź też systemach uzdatniania wody – te typu kołowego będą najlepszym wyborem. Są one jak najbardziej zgodne z wszelkimi dyrektywami unijnymi. A może szukacie Państwo czegoś do regulowania oraz zamykania przepływu cieczy? Polecamy zatem zawory membranowe – możliwe z pneumatycznym bądź elektrycznym napędem. Oba typy posiadamy w naszym asortymencie. Są one niezastąpione w przemyśle chemicznych. Dla wszystkich, którzy szukają rozwiązania, jeśli chodzi o zawory zwrotne również specjalna oferta czeka na jej skorzystanie – różne wielkości pozwolą na dobranie dokładnie tych idealnych. Jeśli chodzi o zawory tworzywowe do regulacji ciśnienia również mamy coś odpowiedniego. Redukują one i utrzymują ciśnienie – zawsze na odpowiednim, wymaganym poziomie i zawsze są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zawory do regulacji przepływu, które mamy w swojej ofercie sprawdzą się nawet w najtrudniejszych instalacjach chemicznych.

Na tle konkurencji wyróżniają się ponieważ:

  • mają niewielki ciężar,
  • mają Państwo możliwość wyboru maksymalnego przepływu dla danej średnicy
  • mogą Państwo również skorzystać z charakterystyki regulacji – w naszej ofercie można skorzystać zarówno z liniowej jak i stałoprocentowej.

Dla szczególnie wymagających klientów oferujemy także zawory specjalne. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania – zachęcamy już dzisiaj do kontaktu z nami. Zapraszamy serdecznie!

Zapraszamy do współpracy
AGRU-FRANK team