Aktualności

Miło jest nam poinformować, że posiadamy w naszej ofercie nowy produkt: Trójniki redukcyjne elektrooporowe PE 100 RC w zakresie średnic d63 – d160 z różnymi odejściami.

Tak jak wszystkie nasze produkty posiadają one długie strefy grzania oraz chłodzenia, dzięki temu połączenie jest wyjątkowo trwałe.

Dzięki użyciu tworzywa PE 100 RC produkty można układać bez podsypki piaskowej.

Miło nam poinformować, że wszystkie kształtki są teraz wykonane z PE 100-RC (RC = odporny na propagację pęknięć). Zmodyfikowany PE 100, który do niedawna był używany tylko do specjalnych, specyficznych dla klienta zastosowań, jest obecnie stosowany w całej gamie produktów AGRULINE. Główną zaletą techniczną PE 100-RC jest to, że jest znacznie bardziej odporny na powolny wzrost pęknięć. Pozwala to obniżyć koszty podczas instalacji, poprawia bezpieczeństwo i wydłuża żywotność całego systemu rurociągów.

Po raz kolejny wzięliśmy udział w ósmej już edycji Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, która była wyjątkową okazją do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej oraz do zapoznania się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz uczestniczenia w wydarzeniach towarzyszących wystawie.

  1  2  3  4  5  6  7    
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności