O firmie

rs2219-werk2-5-012016-4-scr.jpg

AGRU-FRANK POLSKA

Agru-Frank Polska Sp. z o.o. przy aktywnym wsparciu swoich głównych dostawców – Agru Kunststofftechnik GmbH i Frank GmbH - jest już od 1994 roku profesjonalnym i niezawodnym oferentem szerokiej gamy produktowej z tworzyw sztucznych. Poczynając od półproduktów w formie płyt, prętów i drutu spawalniczego, poprzez ekstrudowane rury i kształtki, produkowane wyrafinowanymi metodami wtryskowymi, na wysokiej klasy armaturze zaworowej stosowanej w najbardziej wymagających aplikacjach w przemyśle kończąc, Agru-Frank Polska stanowi pełne zaplecze produktowe dla wymagających klientów z szeroko rozumianej branży instalacyjnej.

rs2967-dsc-1796-scr.jpg

Naszym Klientom szczególnie z sektora przemysłowego oraz wodociągowo-gazowniczego dostarczamy wysokiej klasy produkty naszych udziałowców: firm Agru Kunststofftechnik GmbH (Austria) oraz Frank GmbH (Niemcy). Duża różnorodność naszej oferty sprawia, że jesteśmy obecni w prawie wszystkich możliwych branżach, między innymi w przemyśle chemicznym i ciężkim, spożywczym i farmaceutycznym, górnictwie i hutnictwie, energetyce, budowie zbiorników i aparatów oraz wielu, wielu innych.

rs2235-the-plastics-experts-1-scr.jpg

Nasz zespół składający się z około 15 osób, osadzony w klarownej i nieskomplikowanej strukturze organizacyjnej, z pasją odpowiada na potrzeby Klientów dostarczając błyskawicznych i optymalnych rozwiązań oraz know-how. Nieprzerwanie dążymy do pełnego poznania ich oczekiwań, aby móc przedstawić najlepsze propozycje czerpiąc z bogatego doświadczenia działów technicznych naszych spółek-matek.

rs2693-a4504013-scr.jpg

Dostępność oferty oraz szybkość dostaw zapewniona jest przez utrzymywanie niezbędnych stanów magazynowych w magazynie własnym w Konstancinie Jeziornej, a także przy pomocy nowoczesnych, wielkich magazynów wysokiego składowania, sterowanych komputerowo, zlokalizowanych na terenie zakładów produkcyjnych w Austrii i w Niemczech, z których dostawy odbywają się regularnie kilka razy w tygodniu.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności